Wczasy nad Bałtykiem

Reklamy

Apartamenty "Stara Chata" - Jarosławiec

Nadmorska 15,
76-113 Jarosławiec
tel. 508 198 335, 502 620 275 ; 59-810-94-22
www.starachata.jaroslawiec.pl

Dla osób lubiących niesamowitą atmosferę zabytkowych, starych domów, chcących przenieść się w czasie - mamy do wynajęcia apartamenty w XIX-wiecznej, szachulcowej chacie. Jest ona ostatnią enklawą wiejskiej zabudowy z 1851 roku o oryginalnej konstrukcji ryglowej.

Jedną z wielu zalet tego domu jest wysoka paraprzepuszczalność ścian tworząca zdrowy, niepowtarzalny mikroklimat. Budynek stoi przy ulicy biegnącej równolegle do brzegu morskiego, a z okien roztacza się wspaniały widok na morze.

Dysponujemy apartamentami dla 2-3 osób (łazienka, TV) na parterze. Dla większej rodziny proponujemy studio na piętrze o powierzchni 80 m2 (dwa pokoje, salon z TV, łazienka,kuchnia).

 Przy taktach relaksującej muzyki w blasku świec, przy lekkim poczęstunku wyciszysz swój organizm, i odpoczniesz .

Zapraszamy wszystkich miłośników prawdziwej, drewnianej, parowej sauny fińskiej. Walory relaksacyjne i lecznicze związane z korzystaniem z tego urządzenia są znane od niepamiętnych czasów. Pełnię przyjemności dadzą Państwu specjalne programy: Rytuał Piwny, Rytuał Lodowy, Rytuał Mocnej Mięty czy Rytuał Cytrynowy. Towarzyszące im orzeźwiające peelingi, ceremonie zapachowe i aplikacje aromatycznych olejków będą wspaniałym, uzdrawiającym przeżyciem.

Na wchodnim krańcu działki naszego ośrodka usytuowane jest pole do minigolfa z torami do gry i sztucznym greenem. Zapraszamy miłośników tej dyscypliny do korzystania - nauki i zabawy. To jedyna taka okazja w okolicy!

Lokalizacja na mapie

Sonda

Czy Twoim zdaniem plaża w Jarosławcu odbudowuje się po użyciu drewnianych pali?

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj ×