Wczasy nad Bałtykiem

Reklamy

O nas

Serwis www.infowczasy.com powstał w dniu 20 grudnia 2000 roku. Przez 5 lat obserwowaliśmy i staraliśmy się zebrać oraz przedstawić w przystępny sposób oferty wypoczynku nad morzem. Istnieją , co prawda liczne strony uważające się za portale informacyjne, jednak albo ich poziom merytoryczny, albo edytorski albo, co najważniejsze, ich zawartość nie spełnia w pełni oczekiwań związanych z promocją turystyki.

Przez te 5 lat opracowaliśmy system prezentacji oraz reklamy wszelkich podmiotów gospodarczych związanych z wypoczynkiem nad morzem jak też klientów indywidualnych, którzy coraz chętniej udostępniają swoje domy turystom. Nasze badania wskazały coraz większe zainteresowanie naszymi ofertami wśród obcokrajowców. Od roku 2003 nasz serwis prezentowany jest w trzech wersjach językowych (polskiej, niemieckiej oraz angielskiej), co spowodowało więksżą ilość gości z za granicy na naszej stronie. Dzięki systemowi newsletter możemy informować gości serwisu o nowych ofertach naszych klientów, których co roku nam przybywa.

Wielu osobom wydaje się, iż w dzisiejszych czasach znalezienie ciekawej oferty nie nastręcza żadnych trudności. Jednak z otrzymywanych listów dowiadujemy się, iż dostęp do niektórych ofert jest utrudniony - skomplikowana nawigacja lub konieczność wykupienia hasła dostępowego itp. Właśnie te listy przekonały nas do bezpłatnego udostępniania naszych zasobów oraz bardzo prostej nawigacji ku radości naszych gości.

Informacje zamieszczone w naszym serwisie dotyczą miejsc noclegowych o różnym standardzie: pola namiotowe, kempingi, pensjonaty, hotele, ośrodki rehabilitacyjne, ośrodki wczasowe, kwatery prywatne oraz agroturystyka, która staje się coraz popularniejszą formą wypoczynku. Mając nadzieję, że pomożemy Państwu w znalezieniu atrakcyjnej oferty zapraszamy do poszukiwań i życzymy powodzenia.

redakcja www.infowczasy.com

Sonda

Czy Twoim zdaniem plaża w Jarosławcu odbudowuje się po użyciu drewnianych pali?

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Dowiedz się więcej tutaj ×